Postilox
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postilox

Škola magije Postilox.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 1. razred

Go down 
Autor/icaPoruka
Ana Maria Lopez

Ana Maria Lopez


Broj postova : 70
Reputation : 0
Join date : 19.08.2010
Age : 26
Lokacija : Pula

1. razred Empty
PostajNaslov: 1. razred   1. razred Emptysub ruj 04, 2010 8:27 am

Usla sam u razred i vidjela 3 ucenice. Rekla sam da otvore knjigu na 5 stranici. Gđica Alice Rowland pocnite citati.

Carolija je vještina kontroliranja predmeta i stvaranja raznih "čudesa" izgovaranjem prave inkantacije i ispravnim zamahom štapica (mi cemo za jednostavnije carolije koristiti prst, a za malo kompliciranije dlan). Predavanja čarolija jedna su od bučnijih; grupa učenika koja vježba čaroliju kojom mogu pomicati predmete ili uzrokovati smijeh kod drugih ljudi stvara mnogo buke čak i kad im dobro ide.

Kada smo naucili sto su Carolije nauciti cemo neke trikove. Izvadite svoje madionicarske kape. U prvoj godini uciti cemo jednostavne carolije tako da se koristimo desnim kaziprstom.

Kaziprstom pokazite madionicarsku kapu i kazite Genius i iz kape ce vam izaci slatkisi.
Sada svi probajte. Cestitam svi ste uspjeli.

Sada cemo nauciti kako stvoriti samo jednu cokoladicu onu koju mi zelimo. Ja cu za primjer uzeti snikers.Pokazite kaziprstom prema kapi i kazite genius snikers pogledate u kapu i vidite sniker. Cestitam svi ste uspjesno to obavili. What a Face

Za zadacu trebate nacrtati madionicarsku kapu. zadacu napravite do utorka.
P.S. jucer sam bila u medulinu tako da nisam mogla drzati nastavu.
[Vrh] Go down
Ana Maria Lopez

Ana Maria Lopez


Broj postova : 70
Reputation : 0
Join date : 19.08.2010
Age : 26
Lokacija : Pula

1. razred Empty
PostajNaslov: Re: 1. razred   1. razred Emptyned ruj 05, 2010 8:16 am

Dobar dan. Najprije bih htjela reci da je Kattrine Laura Adams za zadacu dobila 5 od 5 bodova. Ostali nisu napisali zadacu ali imaju vremena do utorka.

Da pocnemo sa nastavom. Jucer smo ucili kako stvoriti slatkise.
Danas cemo uciti kako pospremiti svoju sobu.
Morate zamahnuti s kaziprstom i reci sinus.
Sada cemo otici u jednu sobu koja je u neredu i jedna po jedna ce probati caroliju.
Pa krenimo. Najprije ti michaela. Cestitam. Sada je opet uneredite. Alice ti si na redu. Opet je bilo uspjesno. Sada si ti na redu Kattrine. Svi ste uspjeli. Cestitam joj jedan put.
Za zadacu napisite sastav moj dan u skoli postilox.
[Vrh] Go down
 
1. razred
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 1. razred
» 1. razred 1. predavanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Postilox :: Učionice :: Čarolije-
Forum(o)Bir: