Postilox
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postilox

Škola magije Postilox.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 1. razred

Go down 
Autor/icaPoruka
Ana Maria Lopez

Ana Maria Lopez


Broj postova : 70
Reputation : 0
Join date : 19.08.2010
Age : 26
Lokacija : Pula

1. razred Empty
PostajNaslov: 1. razred   1. razred Emptysub ruj 04, 2010 8:53 am

Usla sam u ucionicu i vidjela 3 ucenice. Svi smo se upoznali. Ja imam sve sastojke kod sebe za carobne nepitke. vi ne trebate kupovati.

Carobni napitak je sposobnost i znanje spravljanja raznih kompliciranih i jednostavnijih napitaka. Mi cemo uciti jednistavnije napitke.

Cemo uciti kako da brzo pocrnimo. Treba nam 2 limuna, nos jednoroga i 20 dg kreme za suncanje. Sve pomjesajte s mikserom namazete na sebe da stoji 5 minuta i postanete crni.
T ce nekima dobro koristiti.

Zadaca vam je da se nacrtate kako radite carobni napitak. Napravite do srijede
[Vrh] Go down
Ana Maria Lopez

Ana Maria Lopez


Broj postova : 70
Reputation : 0
Join date : 19.08.2010
Age : 26
Lokacija : Pula

1. razred Empty
PostajNaslov: Re: 1. razred   1. razred Emptyned ruj 05, 2010 8:27 am

Jos nitko nije napravio zadacu, ali svejedno imate vremena do srijede.

Danas ucimo napraviti napitak za spavnje (mislim da se naspavamo) jer nam se svima neda dizati ujutro.
Za taj napitak trbamo 3 velike zlice kave, 2 krila od sismisa, pero od lastavice i list od javora.
Sve to promjesamo i ostavimo da se 2 dana ohladi i tek onda mozemo popiti to traje sedam dana i svaki dan spavate jos 5 sati.

Zadaca: sastav kako izmislate svoj carobni napitak. zadacu napravite do cetvrtka.
[Vrh] Go down
 
1. razred
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 1. razred
» 1. razred 1. predavanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Postilox :: Učionice :: Čarobni Napitci-
Forum(o)Bir: