Postilox
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postilox

Škola magije Postilox.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Učionica 1. razreda

Go down 
Autor/icaPoruka
Michaela Mia Weasley
Admin
Michaela Mia Weasley


Broj postova : 239
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 26
Lokacija : Spavaonica Raincosta

Učionica 1. razreda Empty
PostajNaslov: Učionica 1. razreda   Učionica 1. razreda Emptypon kol 30, 2010 11:56 am

"Dobar vam dan.Ovo je vaš prvi sat Povijesti Postiloxa, a ja ću biti vaša profesorica. Danas ćemo učiti tko je i zašto osnovao Postilox. Školu Postilox su osnovala brača Patrick i Paul Postilox. Patrick Postilox, Paul Postilox, Robert Raincost, Patricia Perist i Kattherine Kolist bili su jako dobri prijatelji. Upoznali su se u školi za čarobnjake Morint. Kada su zajedno završili osnovnu i srednju čarobnjačku školu, odlučili su sami osnovati školu. Svi su se složili da škola dobije ime po brači Postilox, a domovi po ostalima iz društva. Dvorac je bio gotov nakon 2 godine građenja. Kada je napokon bio sagrađen, svi su bacili čarolije. Robert Raincost, Patricia Perist i Kattherine Kolist napisali su ponešto o svom domu. To bi bilo to za prvo predavanje. Za zadaču čete morati nacrtati Postiloxa, onako kako ga zamišljate. Neka mi vaše papige donesu vaše zadače od četvrtka. Doviđenja."

Grb možete nacrtati u paintu ili nekom drugom kompjuterskom prgramu. Ako želite, možete nacrtati ručno, pa skenirati ili slikati i poslati mi sliku. Zadaču mi pošaljite na PM do četvrtka.
[Vrh] Go down
https://postilox.forumcroatian.com
Michaela Mia Weasley
Admin
Michaela Mia Weasley


Broj postova : 239
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 26
Lokacija : Spavaonica Raincosta

Učionica 1. razreda Empty
PostajNaslov: Re: Učionica 1. razreda   Učionica 1. razreda Emptypon ruj 06, 2010 2:20 pm

"Dobar dan. Za prvu zadaću Kattrine će dobiti 4 boda, a Anna 2. Danas ćemo učiti o domovima u Postiloxu. U Postiloxu postoje 3 doma; Kolist, Perist i Raincost. Dom Kolist osnovala je Kattharine Kolist. Ona je bila hrabra i ponekad je lagala. Učenici kao što je bila ona, upali bi u njezin dom. Boja Kolista je žuta, a simbol je medvjed. Osnivač Perista bila je Patricia Perist. Ona je bila pametna i problematična. Takve je učenike birala za svoj dom. Boja Perista je zelena, a simbol leptir. Raicost je osnovao Robert Raincost. Bio je dobar marljiv i nestrpljiv. Učenici koji su bili kao on, upali bi u njegov dom. Boja Raincosta je plava, a kako je Robert bolio pauke, simbol Raincosta je pauk. Za zadaću čete napisati kratki sastav o domu u kojem ste vi. Nek sastav ima 2 kratka djela. Dio iz nastave i vaše mišljenje. To bi bilo to. Doviđenja!"
[Vrh] Go down
https://postilox.forumcroatian.com
 
Učionica 1. razreda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Učionica 1.razreda
» Učionica 1.razreda
» Učionica 1. razreda
» Učionica prof. Lopez

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Postilox :: Učionice :: Povijest Postiloxa-
Forum(o)Bir: