Postilox
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postilox

Škola magije Postilox.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Best friends

Go down 
+3
Alice Rowland
Kattrine Weasley Malfoy
Michaela Mia Weasley
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:11 pm

- Moje su lipše. - rekla sam i izvukla svoje pilotske naočale tamnih stakala. Oduvijek su mi super stajale. Ali uglavnom sam ih nosila na glavi. Služile su mi i kao plivačke naočale.
[Vrh] Go down
Theodor

Theodor


Broj postova : 103
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010
Age : 30

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:14 pm

-Da, ali tvoje nemogu ovo. - kažem te stavim naočale, pritisnem dugme sa desne strane naočala.

Istog trena sam se pretvorio u Edwarda Elrica.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:17 pm

- Jebi se! - ljutito sam povikala zgražajući se. - Znaš da sam oduvik sanjala da ću ga upoznat! Sve si mi pokvarija! Aj u smokve! - nadureno sam se okrenula nazad.- Vidiš li ti ovo Dora?! - bijesnila sam.
[Vrh] Go down
Dorothy

Dorothy


Broj postova : 110
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:19 pm

"Jeez."zakolutala sam očima."Ček....Jel ti to priznaješ?"nacerila sam se.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:32 pm

- Ne priznajem ja ništa. Okani se od toga. - rekla sam ljutito. - Ti znaš da je moje prezime Yao, u svakoj jebenoj priči. - nacerila sam se.
[Vrh] Go down
Theodor

Theodor


Broj postova : 103
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010
Age : 30

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:33 pm

- Ako vam se ne sviđa, imam drugog.- kažem te opet pritisnem ono isto dugme.

Sada sam se pretvorio u preplanulog 16-ogodišnjaka neuredne kratke crne kose,sa slamnatim šeširom na glavi, poderanom crvenom košuljom, trapericama s nogavicama zasukanim do koljena te drvenim japankama.

Nacerio sam im se sa što većim osmjehom koji sam im mogao ponuditi.
[Vrh] Go down
Dorothy

Dorothy


Broj postova : 110
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:34 pm

"Nije istina.Na blogu je Elric.I kad napišem onaj fanfikšn priznat ćeš.Obećala si.Imam snimljeno."izbeljila sam joj se."I jel ti kužiš da opet zbunjujemo okolinu?"
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:37 pm

- Elric sam stavila jer je kul zvučalo Elektra Elric. - rekla sam. - Možda ću i priznati, ali neće biti iskreno. I koji je to sad tip? - okernula sam se prema Teu.
[Vrh] Go down
Dorothy

Dorothy


Broj postova : 110
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:41 pm

"A čemu onda ono 'oduvijek sam ga htjela upoznati'?Ok, još i kontam, ali tebi se jednostavno čuje ljubav u glasu.I hoće bit će iskreno.Prva stvar koju ću napravit nakon što naučim kanji će biti tjeranje tebe da zavoliš Edwarda.Deal with it.You lose."rekla sam.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:46 pm

- Koji je k kanji? - ljutito sam upitala. - Meni se ne čuje ljubav u glasu! Ako si ti zaljubljena u anime lika, neznači da sam i ja. Uostalom bilo bi kul upoznat anime lika. Deal with it. I win. - zatim sam se okrenula prema Teu. - Moš se pretvorit u Linga, pliiiz? - složila sam svoje puppy eyes.
[Vrh] Go down
Theodor

Theodor


Broj postova : 103
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010
Age : 30

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:47 pm

- Pa nevjerujem da ga znate. Ime mu je Monkey D. Luffy. Ali sad to nije važno.- kažem te skinem naočale i pretvorim se natrag u normalnog Tea.

-Ove naočale su moj najnoviji izum. Omogućuju mi da se pretvorim u bilokojeg lika iz animea ili igrice.uključujući njihove moći, čiji su podaci upisani u memoriju naočala.Zasad ih imam samo pet u kojih se mogu pretvoriti, zbog manjka memorije. Pokazao bih vam ostale, ali potrošio sam bateriju sa ovim transformacijama.- teško uzdahnem, jer sam shvatio da me nitko nije doživljavao.
[Vrh] Go down
Dorothy

Dorothy


Broj postova : 110
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:48 pm

"Ne može.Jel tak da ne možeš?"složila sam puppy face."Kanji je japanska abeceda btw.One debilne sličice."
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:50 pm

- Jebi se Dora! - ljutito sam rekla. - Jeez, nauči živit s tim da nisan zaljubljena u Eda. -
[Vrh] Go down
Dorothy

Dorothy


Broj postova : 110
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:53 pm

"NEĆU!"zaderala sam se.Cijeli avion se okrenuo i ljutito me pogledao.
"Ovaj..."rekla sam onda posramljeno."Jel ti primjećuješ da niti jedan naš razgovor ne može proći bez ad se posvađamo o ovome?"
[Vrh] Go down
Theodor

Theodor


Broj postova : 103
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010
Age : 30

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:54 pm

- Očito te ne doživljavaju.- dobaci mi Tony - Možda se nisi trebao prvo pretvoriti u Eda. Trebao si predvidjeti ovu situaciju.-
- Kao da sam mogao znati da će se ove dvije istog trena počet trgati za Edom.- kažem mu.
- Ali je barem zabavno slušati kako se njih dvije svađaju oko Eda.- naceri se Tony.
- So true.- također se nacerim.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:55 pm

- Dobro je ljudi! Ona je samo malo psihotična! - viknula sam i ustala. - Ali ovaj tu tip izvodi kul trikove. - pokazala sam na Tea. - Ajd Teo, učini nešto extra fantastično, preklinjem te. - zamolila sam ga.
- Btw, ne voli ona Eda. Ona samo oće da ja volin Eda. Ona voli Mustanga. - nadodala sam tiho.
[Vrh] Go down
Dorothy

Dorothy


Broj postova : 110
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:57 pm

"Jeez."rekla sam iznervirano.Nisam znala što drugo.
[Vrh] Go down
Theodor

Theodor


Broj postova : 103
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010
Age : 30

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptypon kol 23, 2010 10:59 pm

"Hvala bogu da se baterija naočala sama puni." pomislio sam

Stavio sam natrag naočale i pretvorio se u Eda.

- Što hoćete da napravim?- teškim riječima ih upitam. Pomalo su me već živcirale.
[Vrh] Go down
Michaela Mia Weasley
Admin
Michaela Mia Weasley


Broj postova : 239
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 26
Lokacija : Spavaonica Raincosta

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptyuto kol 24, 2010 11:00 am

Dok sam zajedno sa Elom smišljala kakve čemo sve gluposti napraviti kad stignemo, na jedno sam uho slušala Neru i Doru kako se svađaju. Ukrenula sam se prema njima i vidjela Tea kako stišče gumbić na naočalama.
"Ajde budi....Taylor Lautner." rekla sam i složila svoj poznati osmijeh od uha do uha.
[Vrh] Go down
https://postilox.forumcroatian.com
vedrana

vedrana


Broj postova : 130
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptyuto kol 24, 2010 11:14 am

-Dosta!- viknula sam. Njih troje nisu normalni. Svađa oko nekog tipa koji je nacrtan. To samo oni mogu smisliti.
-Vi ste potpuno poludjeli. Svađate se oko nekoga tko uopće ne postoji.- rekla sam bijesno. To je bio moj najveći problem, bijes. Teško sam se svladavala. Mislim da mi je to na mamu.Uvijek mi je bilo neugodno nakon ovakvog ispada. Zagledala sam se u svoje poderane tenisice.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptyuto kol 24, 2010 11:29 am

U trenu kad smo začule ime "Taylor Lautner" i ja i Dora smo se šokirano okrenule prema njoj.
Ja sam se stala križati.
- Jeez. Ti - ti - ti voliš T-t-t-twilight?! - šokirano sam ju upitala suzdržavajući se da ne povratim.
[Vrh] Go down
Michaela Mia Weasley
Admin
Michaela Mia Weasley


Broj postova : 239
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 26
Lokacija : Spavaonica Raincosta

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptyuto kol 24, 2010 11:35 am

"Ne, ma šta ti je! Samo je taj Taylor ljep, ništa više. Nije to zbog Twilighta." rekla sam Neri.
[Vrh] Go down
https://postilox.forumcroatian.com
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptyuto kol 24, 2010 11:43 am

- A da, onda ok. - nacerila sam se.
- Veki, kako nisi skužila da mi to radimo namjerno? - nasmiješila sam joj se. - Uostalom, upravo postoji. - pokazala sam na Tea. - E Teo, moš se pretvorit u onog vukodlaka iz Negime? Il npr u Asunu? -
[Vrh] Go down
Michaela Mia Weasley
Admin
Michaela Mia Weasley


Broj postova : 239
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 26
Lokacija : Spavaonica Raincosta

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptyuto kol 24, 2010 11:47 am

"Ne, pretvori se u Taylora" rekla sam i nasmijala se.
"Još malo pa smo stigli!" rekla sam gledajuči na sat.
[Vrh] Go down
https://postilox.forumcroatian.com
Rain
Admin
Rain


Broj postova : 181
Reputation : 0
Join date : 22.08.2010
Age : 26

Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Emptyuto kol 24, 2010 11:49 am

- Jbt kud smo brzo preletili ocean? - zbunjeno sam ju pogledala. - Nemre se pretvorit Taylora. Samo u tipove iz animea. Il igrica. - nasmijala sam se.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Best friends  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Best friends
[Vrh] 
Stranica 2 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Postilox :: Real Life :: RPG-
Forum(o)Bir: