Postilox
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postilox

Škola magije Postilox.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Best friends

Go down 
+3
Alice Rowland
Kattrine Weasley Malfoy
Michaela Mia Weasley
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Autor/icaPoruka
vedrana

vedrana


Broj postova : 130
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 12 Emptypet ruj 03, 2010 4:00 pm

-Nije važno.- zaustavila sam se i skrila iza njega. -Kako izgleda? Mlad ili star. Molim te reci mi da je mlad, molimte reci mi da je mlad.-
[Vrh] Go down
Theodor

Theodor


Broj postova : 103
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010
Age : 30

Best friends  - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 12 Emptypet ruj 03, 2010 4:12 pm

- Tko?- zbunjeno sam pitao- Tvoj otac?-
[Vrh] Go down
vedrana

vedrana


Broj postova : 130
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 12 Emptypet ruj 03, 2010 4:16 pm

-Ne, taj čovijek što je izišao za nama.- Znala sam da s ove udaljenosti vjerojatno ne može raspoznati je li taj čovijek star ili mlad, ali bila sam uplašena, prestravljena.
[Vrh] Go down
Theodor

Theodor


Broj postova : 103
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010
Age : 30

Best friends  - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 12 Emptypet ruj 03, 2010 4:42 pm

- Izgleda kao da ima nekih 40-ak godina. Vidi, kosa mu je sijeda sa strane.-
[Vrh] Go down
vedrana

vedrana


Broj postova : 130
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 12 Emptypet ruj 03, 2010 5:14 pm

-Ne, ne, to je moj otac. Ne može biti. On bi trebao biti u zatvoru, u najmanju ruku.- Tata, ne, ovo mora biti noćna mora. Začula sam lupanje i pretpostavila da su se to vrata zatvorila. -Idemo. Ne želim više ni minute provesti ovdje.- Tresla sam se. Nisam to htjela pokazati, ali bila sam uplašena. Ipak mi nije uspjelo to sakriti.
[Vrh] Go down
Michaela Mia Weasley
Admin
Michaela Mia Weasley


Broj postova : 239
Reputation : 0
Join date : 04.08.2010
Age : 26
Lokacija : Spavaonica Raincosta

Best friends  - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 12 Emptypet ruj 03, 2010 9:58 pm

"Uredu, odustajem. Zašto se bojiš tate?" pitala sam zbunjeno
[Vrh] Go down
https://postilox.forumcroatian.com
vedrana

vedrana


Broj postova : 130
Reputation : 0
Join date : 23.08.2010

Best friends  - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 12 Emptysub ruj 04, 2010 10:51 am

-Pričam ti kasnije, bježmo odavde.- rekla sam i potrčala. Nisam gledala prate li me jer sam znala da prate. Ipak se ja jedina snalazim ovdje. Zaustavila sam se tek u jednom velikom parku gdje sam se zatim srušila na jednu od klupa. Neko vrijeme sam se usredotočila na disanje, a zatim sam se okrenula prema ostalima. Smatrala sam da im dugujem objašnjenje.
-Dakle, vjerojatno se pitate što je ovo bilo. Da vam objasnim. Mojoj majci je ustanovlejna jedna opasna bolest i zato je završila u umobolnicu. Moj otac je za sve krivio mene. Bio je slomljen i izgubljen bez nje. Propio se i postao nasilan. Tada su me odveli u dom za maloljetnike iz kojeg sam kasnije pobjegla. -
[Vrh] Go down
Sponsored content





Best friends  - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Best friends    Best friends  - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
Best friends
[Vrh] 
Stranica 12 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Postilox :: Real Life :: RPG-
Forum(o)Bir: